Przejdź do treści

Skup książek Warszawa

01
antykwariat skup ksiazek

Dojazd do Klienta

Poszukujesz skupu książek w Warszawie z dojazdem do Klienta? Chcesz oddać swoje skarby w dobre ręce? Świetnie trafiłeś! Jesteśmy pasjonatami historii, dobrej książki i ładnych przedmiotów. Ponadto lubimy kontakt z ludźmi – przede wszystkim z tymi, którzy podzielają nasze docenianie dla starych książek, antyków i innych przedmiotów. Znajdujemy starociom nowe domy – z nami masz pewność, że zyskają one nowe życie u kolejnych zadowolonych właścicieli.

Zapomnij o długich podróżach po stacjonarnych skupach starych książek bez pewności, czy ich pracownicy zdecydują się na kupno. Nasz antykwariat Warszawa – skup książek – zapewnia bezpłatny dojazd w krótkim czasie. Szanujemy cenny czas naszych Klientów i zawsze stawiamy się na umówione spotkanie – zwykle jeszcze tego samego dnia! Działamy na terenie całej Warszawy i okolic.

Sprzedaj swoje książki w dobre ręce – doświadczonym ludziom, którzy interesują się historią i literaturą. Zainteresowanym działami z każdej dziedziny i każdego okresu. Kupimy zarówno pojedyncze egzemplarze, jak i całe księgozbiory. Nasz skup starych książek działa detalicznie i hurtowo.

Wciąż zastanawiasz się, gdzie sprzedać książki? Zamiast dźwigać je do antykwariatów, oddawać za grosze na makulaturę, czy (najgorzej!) wyrzucać na śmietnik, zadzwoń do naszego skupu książek Warszawa. Zapewniamy nie tylko pełen profesjonalizm, ale też atrakcyjne ceny za kupno staroci.

02

Kontakt z antykwariatem

Skup książek Warszawa. Zapraszamy do kontaktu z naszym antykwariatem internetowym. Skupujemy książki i starocie. Nie prowadzimy skupu stacjonarnego ani sprzedaży stacjonarnej.

Telefon: 511-512-711

Mail: skupujemywawa@gmail.com