Przejdź do treści

Skup starych książek

01
skup staroci

Skup książek Warszawa

Przez lata działalności nasz skup starych książek dobrze poznał potrzeby czytelników, którzy chcą podzielić się swoimi skarbami. Dlatego stworzyliśmy system skupu ksiażek w Warszawie optymalny dla Klienta. Jak działamy?
02

Skup książek​

Zaczynamy od kontaktu telefonicznego lub mailowego. Na typ etapie zapytamy o ilość książek, tematykę, okres wydania i stan zachowania. Ustalamy, skąd trzeba odebrać książki i umawiamy się na konkretny termin (którego zawsze dotrzymujemy!). Najczęściej przyjeżdżamy do Klienta jeszcze tego samego dnia lub w dniach najbliższych. Jesteśmy elastyczni – dostosowujemy się do potrzeb naszych Klientów. Chcesz pozbyć się zbiorów natychmiast, bo musisz zwolnić mieszkanie? A może bywasz w domu tylko w godzinach wieczornych? Dla nas to żaden problem – nasz skup książek przyjedzie w dogodnym dla Ciebie miejscu i czasie.

skup starych ksiażek warszawa
Jakie książki kupujemy w skupie?
skup ksiązek warszawa
03

Dojazd do klienta. Płatność gotówką.

Zanim stare książki zabierzemy na skup, przeglądamy je i wyceniamy. W zależności od potrzeb – określamy ich cenę pojedynczo lub wyceniamy całe księgozbiory. Płacimy gotówką – zapomnij o ciągnącym się w nieskończoność oczekiwaniu na przelew i zastanawianiu się, czy na pewno powierzasz książki uczciwej firmie. Pieniądze dostajesz natychmiast. Zarówno książki i antyki, jak też inne starocie sami zabieramy i wynosimy. Od tej pory skarby naszych Klientów zyskują nowe życie. Dbamy o to, by trafiały wyłącznie w dobre ręce.

04

Kontakt z antykwariatem

Skup książek Warszawa. Zapraszamy do kontaktu z naszym antykwariatem internetowym. Skupujemy książki i starocie. Nie prowadzimy sprzedaży stacjonarnej.

Telefon: 511-512-711

Mail: skupujemywawa@gmail.com