Przejdź do treści

Skup książek Warszawa

01
skup ksiazek warszawa

Skup książek i staroci

Jak i gdzie sprzedać używane książki?

Nasz skup książek Warszawa z dojazdem do klienta to szybki, wygodny i sprawdzony sposób na sprzedaż używanych książek, staroci i antyków. Nie musisz nawet wychodzić z domu – wystarczy, że do nas zadzwonisz lub napiszesz maila. Przyjedziemy, dokonamy profesjonalnej wyceny i kupimy od Ciebie stare książki – sami je zabierzemy i wyniesiemy.

Czy skup książek Warszawa zapewnia dojazd do Klienta?

Tak. W przeciwieństwie do stacjonarnych antykwariatów, nie wymagamy od naszych Klientów dźwigania starych książek. Dojeżdżamy do klienta w dogodnym dla niego miejscu i czasie. Najczęściej jeszcze tego samego dnia, w którym do nas zadzwonisz.

Czy przyjazd i wycena książek wiąże się z jakimiś kosztami?

Zarówno przyjazd, jak i wycena są całkowicie bezpłatne. Nasz antykwariat – skup książek – nie wymaga żadnej opłaty, nawet jeśli nie zdecydujesz się sprzedać swoich staroci w zaproponowanej cenie. Niezależnie od ilości egzemplarzy, skup książek nie pobiera też żadnych opłat za wyniesienie i transport kupionych rzeczy.

Czy firma oferuje skup książek na kilogramy?

Nie. Każda książka, antyk czy inny przedmiot wyceniane są indywidualnie. Nasz skup książek używanych nie traktuje dzieł jak makulatury. Dobrze wiemy, że każda książka ma swoją niepowtarzalną wartość – zależną od wieku, okresu wydania, stanu, nakładu i wielu innych czynników.

Jaką ilość książek muszę zaoferować, by zyskać darmowy dojazd i wycenę?

Nie ma takiego limitu. Wyceniamy i skupujemy zarówno całe kolekcje książek, jak i pojedyncze egzemplarze. Zawsze zapewniamy darmową wycenę, dojazd i odbiór książek czy staroci.

Skup książek Warszawa – ceny – jakie mogę uzyskać?

Każda używana książka wyceniana jest indywidualnie. Nie posługujemy się cennikiem, który mierzyłby wartość dzieł sztucznie stworzonymi kryteriami. W naszym skupie książek w Warszawie ceny są uczciwe i atrakcyjne. Jesteśmy profesjonalistami, którzy doskonale znają wartość książek, antyków i innych staroci. Doceniamy tę wartość odpowiednią ofertą kupna.

Jakie książki mogę oddać na skup?

Nasz skup książek w Warszawie przyjmuje literaturę piękną, poezję, beletrystykę, biografie, stare bajki dla dzieci, poradniki, przewodniki, wszelkiego rodzaju literaturę naukową i popularnonaukową, albumy, wydania kolekcjonerskie i tzw. białe kruki. Interesuje nas większość starych i nowszych książek z każdego okresu.

Jakich starych książek skup nie przyjmuje?

Nie prowadzimy skupu książek używanych takich jak encyklopedie powszechne, podręczniki, podręczniki do nauki języków obcych, słowniki, Harlequiny, kryminały z okresu PRL oraz literatura popularna – książki powszechnie wydawane w okresie PRL.

W jaki sposób dokonywana jest płatność?

Nasz skup ksiazek w Warszawie płaci wyłącznie gotówką. Po dokonaniu wyceny i akceptacji jej przez Klienta, regulujemy należność od razu – w całości płacimy za wszystkie książki, starocie czy płyty, które kupiliśmy.

Czy antykwariat Warszawa skupuje książki tylko w języku polskim?

Nie. Skupiamy się na literaturze polskiej, jednak skupujemy też książki w języku angielskim, niemieckim, rosyjskim i innych. Wycenimy i kupimy książki w każdym języku.

Czy skup przyjmuje książki niekompletne, częściowo zniszczone?

Dbamy o to, by oddać nowemu właścicielowi książkę, która będzie cieszyć i służyć przez kolejne lata. Dlatego prowadzimy skup ksiażek w dobrym stanie, kompletnych, bez zniszczeń, śladów po gryzoniach, pleśni, grzybów i innych defektów, które uniemożliwiałyby swobodne korzystanie z dzieła.

Skąd mogę mieć pewność, że wykonana wycena będzie uczciwa?

Jesteśmy profesjonalistami. Znamy wartość książek i cenimy ich właścicieli. Mamy też własne grono odbiorców, którzy są gotowi zapłacić odpowiednią cenę za wartościowe dzieło. Uczciwość i rzetelność w kontakcie z klientem to priorytet naszego skupu – książki to nie tylko nasza działalność, ale też największa pasja. Wartości przedkładamy nad zysk, dzięki czemu zyskaliśmy sobie już setki zadowolonych klientów – sprzedawców i kupców książek.

Co mogę sprzedać oprócz używanych książek?

Skup książek Warszawa prowadzi działalność także w zakresie zakupu antyków, dzieł sztuki, militariów, biżuterii złotej i srebrnej, pamiątek z II RP, starych fotografii i dokumentów, zegarków, srebra i platerów, wyrobów z brązu, mebli z okresu PRL i przedwojennych, wyrobów z ceramiki, porcelany i szkła, dewocjonaliów, historycznych papierów wartościowych, pocztówek, znaczków pocztowych, plakatów i wielu innych.

Kupujemy także instrumenty muzyczne, jak również płyty CD i winyle. Interesują nas praktycznie wszystkie gatunki muzyczne.

Co stanie się z moimi książkami, starociami?

Starym książkom skup znajduje nowe domy. Podobnie z antykami, płytami CD i winylami oraz wszelkimi innymi starociami. Dbamy o to, aby kupione przez nasz antykwariat książki trafiły w dobre ręce i były użytkowane zgodnie z ich przeznaczeniem. Wiele z tych rzeczy zostaje poddanych renowacji – odświeżonych i odnowionych, dzięki czemu jeszcze zyskują na wartości dla nowego właściciela.

Czy antykwariat Warszawa – skup książek – to legalnie działająca firma?

Tak. Nasza firma działa na polskim rynku legalnie – nieprzerwanie od 2006 r. Gwarantujemy profesjonalne i uczciwe podejście do każdego Klienta.

Czy skup książek prowadzi stacjonarny antykwariat?

Nie. Dzięki temu, że nie inwestujemy w lokal i sami szukamy kupców, możemy zaoferować sprzedawcom książek atrakcyjne ceny.

Jak skontaktować się ze skupem ksiazek Warszawa? Czy muszę robić zdjęcia posiadanych tytułów?

Pierwszy kontakt odbywa się telefonicznie lub mailowo. Można przesłać zdjęcia, choć nie jest to wymogiem – ostateczna wycena i tak wymaga od nas osobistego oglądu sprzedawanych książek.

02

Kontakt z antykwariatem

Skup książek Warszawa. Zapraszamy do kontaktu z naszym antykwariatem internetowym. Skupujemy książki i starocie. Nie prowadzimy sprzedaży stacjonarnej.

Telefon: 511-512-711

Mail: skupujemywawa@gmail.com