Przejdź do treści
01
Jak działa skup?

Jak działa nasz antykwariat?

Zastanawiają się Państwo co zrobić z niepotrzebnymi książkami czy starociami? Chętnie je od Państwa kupimy.
Antykwariat internetowy. Warszawa. Skup książek i staroci.

Telefon: 511-512-711

Kupujemy przede wszystkim książki, ale również wszelkie przedmioty 'z duszą’, starocie, bibeloty, biżuterię, przedmioty kolekcjonerskie oraz całe kolekcje i zbiory, a także antyki, i dzieła sztuki (szczegóły niżej).
Chętnie umówimy się i dojedziemy do Państwa na terenie Warszawy i okolic. Nasz przyjazd nie wiąże się dla Państwa z żadnymi kosztami, jest bezpłatny i zupełnie niezobowiązujący.
Gwarantujemy uczciwą i korzystną dla Państwa wycenę. Płacimy gotówką podczas spotkania.

02

Skup książek

Kupujemy wszelkiego rodzaju książki, z dowolnego okresu i o każdej temetyce. Skupujemy zarówno książki przedwojenne i starodruki, a także książki z okresu PRL oraz książki współczesne.

Interesują nas: beletrystyka, literatura piękna, kryminały, thrillery, horrory, fantasy, science fiction, biografie, klasyka, poezja, książki naukowa i popularnonaukowe (historia , historia sztuki, kultury, filmu i teatru, filozofia, psychologia, socjologia, sztuka, nauki humanistyczne, militaria i wojskowość, architektura, fizyka, kultura, etnografia, religioznawstwo, pedagogika, teologia, językoznawstwo, literaturoznawstwo, politologia, kulturoznawstwo, judaica, informatyka, ekonomia i biznes, prawo, technika, nauki ścisłe, medycyna,  i wszelkie inne specjalistyczne), albumy, poradniki, przewodniki, stare bajki dla dzieci, oraz efektowne wydania kolekcjonerskie i białe kruki.

Prowadzimy skup książek przede wszystkim w j. polskim, ale także w j.angielskim, niemieckim, rosyjskim i każdym innym.

Interesują nas także teki graficzne oraz pojedyncze grafiki i rysunki oraz wszelkiego rodzaju dokumenty i manuskrypty.

Jakie książki kupujemy w skupie?
Jakie antyki można znaleźć w skupie?
03

Skup staroci i antyków

Kupujemy Antyki i starocie: srebro i platery (cukiernice, sztućce, bibeloty), wyroby z brązu (rzeźby, odlewy, plakiety, medale), meble z okresu PRL i przedwojenne, wyroby z porcelany, ceramiki i szkła, dewocjonalia.

Interesują nas także dzieła sztuki: obrazy, grafiki, rysunki, rzeźby i inne prace artystów polskich i zagranicznych.

Skupujemy militaria, wszelkie przedmioty związane z wojskiem: dokumenty, odznaczenia i odznaki, zdjęcia, białą broń (szable, bagnety, kordziki), mundury, czapki, orzełki.

Kupujemy instrumenty muzyczne, płyty winylowe i płyty CD.

Prowadzimy skup staroci i pamiątek z IIRP (wojskowe, sportowe, przemysłowe, finansowe) i PRL (dyplomy, sztandary, proporce).

Interesują nas stare fotografie, dokumenty, historyczne papiery wartościowe (akcje, obligacje, weksle, polisy ubezpieczeniowe), pocztówki, koperty i korespondencję, znaczki pocztowe.   

Prowadzimy także skup biżuterii srebrnej i złotej (przedwojennej, z okresu PRL i współczesnej) oraz zegarków naręcznych i kieszonkowych, zegarów gabinetowych itd. 

Interesują nas wszelkie osobliwości, ciekawostki, przedmioty zaskakujące i niepowtarzalne. 

Skup staroci Warszawa, zapraszamy.

04

Kontakt z antykwariatem

Skup książek Warszawa. Zapraszamy do kontaktu z naszym antykwariatem internetowym. Skupujemy książki i starocie. Nie prowadzimy sprzedaży stacjonarnej.

Telefon: 511-512-711

Mail: skupujemywawa@gmail.com