Przejdź do treści

Skup książek

01
skup ksiazek w warszawie

Antykwariat skup książek

Jesteśmy pasjonatami książek i staroci, a nasze zamiłowanie już od ponad 10 lat uzewnętrzniamy w konkretnej działalności.

Początkowo zajmowaliśmy się skupem i sprzedażą wyłącznie książek. Z czasem rozszerzyliśmy nasz skup książek używanych o przedmioty antykwaryczne, starocie, antyki, winyle i wszelkiego rodzaju osobliwości – te stare, „z duszą”, a także całkiem nowe, które dają radość kolejnym właścicielom.

02

Skup używanych książek

Działamy profesjonalnie – nasz skup książek Warszawa jest legalnie działającą firmą. Dbamy o naszych Klientów i o książki, które nam powierzają. Cenimy czas i zaangażowanie, dlatego nasi Klienci obsługiwani są szybko i rzetelnie. Dla nas każda książka ma wartość – nie dzielimy staroci na lepsze i gorsze, dlatego chętnie weźmiemy pod uwagę każdą propozycję.

skup uzywanych ksiazek
Jakie książki kupujemy w skupie?
antykwariat skup uzywanych ksiazek
03

Warszawa antykwariat

Misją naszego antykwariatu w Warszawie jest dostarczenie czytelnikom mądrych książek w dobrej cenie. Doceniamy osoby, które swoimi skarbami chcą się dzielić, dlatego uczciwie płacimy tym, którzy nam je powierzają.

04

Kontakt z naszą firmą

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego albo mailowego z antykwariatem internetowym. Nie prowadzimy skupu stacjonarnego ani sprzedaży stacjonarnej.

Telefon: 511-512-711

Mail: skupujemywawa@gmail.com

Dane firmy:

F.H. Arkadiusz Cygan

Szareckiego 4/46

01-493 Warszawa

NIP: 522-193-40-05

Regon: 140445624